دکتر بعد از این

نویسنده :مریم
تاریخ:یکشنبه 8 اردیبهشت 1392-09:21 ق.ظ

 همان طور که همه ی عزیزان مستحضرید ما دوره ی تحصیلاتمان بسیار طول کشیده و فی المثال بعضی ها که آرزو داشتند ببیند خب ما آخرش چی می خوایم بشیم عمرشونو دادن به شما عزیزان. بنابراین دعا کنید که زودتر ما به آخرش برسیم.
هرچند که تحصیلات گویا مثل تردمیل هست و ما که پریدیم رویش باید تا آخرش برویم.
در همین راستا در پاییز سال گذشته در آزمون پی.اچ.دی بنا به اغفال جمعی از دوستان شرکت کردیم. و خب چون آن زمان مشغول پایان نامه و بعدتر هم مشغول امورات مربوط به سفر والدین گرامی بودیم؛ فقط مقادیری جزوه جمع کردیم و حتی محض رضای خدا یک بار هم آن ها را نگشودیم و خیلی خوش و خرم یک روز کارتمان را به خانواده نشان داده و گفتیم که ما فردا آزمون داریم و صدای خنده ی حضار بود که بلند شد.

خلاصه کل همتی که به خرج دادیم این بود که صبح روز جمعه ای از خواب برخاسته و به سمت محل آزمون حرکت کردیم. بس که خوانده بودیم از هر دو صفحه ی سوالات اختصاصی یکی را حل کردیم. دفترچه ی بعدی هم که خب راست کار ما بود، نه که تیزهوش می باشیم!!! بعد رفتیم که ناهار بخوریم؛ نه تنها خبری از ناهار نبود؛ بل بس که ما جنبیده بودیم در بوفه هم چیزی یافت نمی شد. اما از آنجا که خدا روزی رسان است ما را دختر خانم مهربانی به ناهاری که از بیرون دانشگاه خریده بود، مهمان کرد. عصری هم دفترچه ی زبان را آوردند، ما هم مقادیری سوالات را پاسخ دادیم، بعدش دیدیم که حال نداریم متن آخر را نخواندیم و برگه را سریع تحویل دادیم و آمدیم تا با گروه مشایعت کنندگان در ترافیک نمانیم.
اما شوخی شوخی جدی شد؛ رتبه ی ما بدک نشده و اگر روزی شنیدین که ما پی. اچ. دی خواندیم بدانید که دوستانمان ما را بسی اغفال نمودند.
1.جا دارد که بابت برگزاری آزمونی با این استاندارد های بالا کمال تشکر و قدردانی را انجام دهیم.
2. اگر کسی این مطلب را برای من نقل کند حتما به او خاطر نشان خواهم کرد که شما اگر زن می باشید ارشدتان را تمام کنید خواهرم.
3.فکر می کنم استاندارد ترین شیوه برای برگزاری آزمون همانا شیوه ی استاد کوانتوم مکانیک  ماست. که هر کتاب و جزوه ای را می توانستیم سر امتحان ببریم و فقط فکر ما و اینکه چقدر خلاقیت داریم برایش مهم بود. به امید روزی که آزمون پی.اچ. دی هم به همین منوال برگزار گر
دد.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logoشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic